+2 Radio Talent Competition


DJ CompetitionRadio Voice Competition

http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/04/besmirmetani-1.jpg

Besmir

Metani


http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/04/almijanka-2.jpg

Alma

Jankahttp://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/04/bojkenlakoGR.jpg

Bojken

Lako


http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/06/djanamarkuu.jpg

Djana

Marku


http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/04/kostanamorava-1.jpg

Kostana

Morava


http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/04/robertprifti-1.jpg

Robert

PriftiGaleria

Personazhe te njohur nga te gjitha fushat të ftuar në studiot tona.

Jepi zë biznesit tënd!

Të interesuar për të reklamuar biznesin tuaj në +2 Radio?

Lajme

Lajmet e fundit nga vendi, rajoni dhe bota.

http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2017/06/fest-1080x540.png
June 17, 2017

Mijëra vetë u mblodhën në ishullin Fano të Danimarkës për festivalin më të madh të balonave në Evropë. Ishulli në bregun perëndimor të vendit, ka kushte optimale për balonat, me një plazh 700 metra të gjerë dhe erëra të qëndrueshme nga Deti Wadden. 5 mijë krijues balonash nga Norvegjia, Gjermania, Japonia dhe Shtetet e Bashkuara […]

http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2017/06/tersheraa-620x462.jpg
June 16, 2017

Disa ushqime bashkëveprojnë duke i përforcuar vlerat ushqyese të njëri-tjetrit, ose duke përmirësuar përthithshmërinë e aparatit tretës. Kur tërshëra kombinohet me lëngje të pasur me vitamine C, si lëngu i portokallit, mbron arteriet dy herë më shumë sesa të marra të ndara. Polifenolet e tyre përbejnë forcë më të madhe antioksiduese, duke mbrojtur arteriet nga […]

http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2017/06/droge-furgon-vlore-768x540.jpg
June 16, 2017

Në kuadër të operacionit të koduar “Weekends”, policia ka goditur një rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike në Dukat. Bëhet e ditur se policia ka bllokuar e sekuestruar një furgon me sasi të konsiderueshme lëndë narkotike, si dhe ka arrestuar një person e një tjetër e ka shpallur në kërkim. “Më datë 16.06.2017, […]

http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2017/06/download.jpg
June 12, 2017

Uji luan rol të rëndësishëm në trupin e njeriut. Ai na ndihmon për të ruajtur temperaturën e trupit, për të transportuar lëndë ushqyese dhe toksina dhe vepron si një amortizues për nyjet tona. Është gjithashtu i rëndësishëm për shëndetin dhe bukurinë e flokëve, lëkurës dhe thonjve tanë. Me ndryshimin e sezonit është e rëndësishme të […]

Partnerët


Aspect image
Aspect image