http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/04/besmirmetani-1.jpg

Besmir

Metani


http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/04/almijanka-2.jpg

Alma

Jankahttp://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/04/bojkenlakoGR.jpg

Bojken

Lako


http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/06/djanamarkuu.jpg

Djana

Marku


http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/04/kostanamorava-1.jpg

Kostana

Morava


http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/04/robertprifti-1.jpg

Robert

PriftiGaleria

Personazhe te njohur nga te gjitha fushat të ftuar në studiot tona.

Jepi zë biznesit tënd!

Të interesuar për të reklamuar biznesin tuaj në +2 Radio?

Lajme

Lajmet e fundit nga vendi, rajoni dhe bota.

http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/09/Koco-Kokedhima-foto-FZH-1-620x413.jpg
Shtator 24, 2016

Politikani Koço Kokëdhima, në një intervistë të dhënë mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘’Oktapod’’ në Vizion Plus, deklaroi se puna e tij në reformimin e PS-së në rajonin Vlorë-Gjirokastër e tre-katërfishoi partinë, shkundi strukturat e atrofizuara dhe familjare, si dhe krijoi shumë kundërshtarë që nuk e donin më pjesë të Partisë Socialiste. Kokëdhima tha se […]

http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/09/moshuar3.jpg
Shtator 23, 2016

Një tjetër shtetas është arrestuar, pasi për motive pronësie, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj babait të tij. Policia e Mallakastrës ka vënë në pranga Baftjar Qalliun, 57 vjeç, banues në fshatin Metoh, Mallakastër. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi për motive pronësie, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj babait të tij, shtetasit I.Q, […]

http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/09/251110.jpg
Shtator 23, 2016

Shumë të rinj, pjesë të shoqërisë civile, kanë ndërmarrë veprime të cilat u kanë kushtuar edhe arrestimin e tyre, pasi kanë shprehur haptaz idinjatën e tyre ndaj disa deputetëve, duke u shkruar emrat në koshat e plehrave. Ky veprim erdhi pas miratimit të ligjit për importin e mbetjeve në Shqipëri.

http://plus2radio.al/v1/wp-content/uploads/2016/09/Arresto-Volante1.jpg
Shtator 22, 2016

Një shqiptar i kërkuar prej dy vitesh për trafik droge është arrestuar ditën e sotme nga policia italiane. Bëhet fjalë për Fatbardh Demaj, 38 vjeç, i cili rezulton i dënuar që prej korrikut të vitit 2014. Demaj iu arratis policisë ndërsa ndodhej në arrest shtëpie, në dhjetor të vitit 2013. Mirëpo një “gabim” i kushtoi shumë, […]

Partnerët


Aspect image
Aspect image